lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2006

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

2005/2006  III A   Maria Pukianiec
Lp. Nazwisko Imię
1. Adamska Daria
2. Borys Ewa
3. Brzostek Marta
4. Bulik Marta
5. Czaplejewicz Daria
6. Fedorowska Natalia
7. Gągała Aleksandra
8. Górzyński Szymon
9. Jankowska Kamila
10. Jarosz Jakub
11. Kaczmarczyk Dominika
12. Klimek Kamila
13. Kozakiewicz  Kamila
14. Kraszewska Joanna
15. Krukowski Jakub
16. Kupryjańczuk Agnieszka
17. Maczyta Magdalena
18. Młynarczyk Grzegorz
19. Moczydłowska Anna
20. Morawiec  Michał
21. Musiałek Michalina
22. Racław  Tomasz
23. Samselski Bartosz
24. Sebastyańska Joanna
25. Solnicka Katarzyna
26. Stasiewicz Izabela
27. Stepnowska Paulina
28. Taraszkiewicz Michalina
29. Wasilewska Agata
30. Wysocka Gabriela
 
2005/2006  III B     A.nna Wadas
Lp. Nazwisko Imię
1. Belka Artur
2. Bobiński Mateusz
3. Duch Beata
4. Felka Bartosz
5. Fogt Anna
6. Grabowski Michał
7. Grabowski Szymon
8. Groszkowski Kamil
9. Jurkiewicz Przemysław
10. Kaim Małgorzata
11. Kamiński Maciej
12. Kiejziewicz Sebastian
13. Kłosek Marlena
14. Korowaj Magdalena
15. Lidacka Anna
16. Łachacz Karolina
17. Łukowska Agnieszka
18. Małż Magdalena
19. Mierkowski Przemysław
20. Niemierza Marcin
21. Obuchowicz Adam
22. Ochrym Michał
23. Pompecki Rafał
24. Rogalska Joanna
25. Stęczniewski Paweł
26. Stocka Katarzyna
27. Ulatowski Jacek
28. Wasilewski Arkadiusz
29. Wojsiat Michał
30. Załoga Lubomir
 
2005/2006  III C     Stanisława Paszotta
Lp. Nazwisko Imię
1. Bandurska Katarzyna
2. Brykała Anna
3. Bujnowska Izabela
4. Cichy Dominik
5. Dłuska Natalia
6. Gołębiowska Natalia
7. Gudojć Krzysztof
8. Hnatczuk Urszula
9. Jędrzejewska Karolina
10. Kopylec Magdalena
11. Krysik Natalia
12. Majcher Jakub
13. Markocki Maciej
14. Mioduszewski Tomasz
15. Pietkiewicz Joanna
16. Rudy Izabela
17. Runo Joanna
18. Stępień Ewa
19. Szafranek Magdalena
20. Tarkowska Ewelina
21. Tercjak Magda
22. Wierzbowska Agata
23. Wilczek Katarzyna
24. Wybrańska Agata
25. Zakrzewska Monika
26. Zastrzeżyński Tyman
27. Zwolińska Marta
 
2005/2006  III D     Danuta Gomolińska
Lp. Nazwisko Imię
1. Bielecka Adriana
2. Brejniak Patrycja
3. Chrostek Marcin
4. Dąbrowska Dorota
5. Deorocka Emilia
6. Gadomska Ewelina
7. Grabowska Michalina
8. Herbst Maria
9. Jasińska Agnieszka
10. Jóźwiak Ewa
11. Jurgielaniec Sandra
12. Krupiński Michał
13. Łukasik Magdalena
14. Maciejewski Rafał
15. Maciejewski Wojciech
16. Malinowska  Anna
17. Matacz Martyna
18. Michalski Piotr
19. Muchyński Tomasz
20. Nowicki Wojciech
21. Parzonka Justyna
22. Pawłowska Małgorzata
23. Piątek Olga
24. Pułjanowska Karolina
25. Rozmianiec Paweł
26. Rutkowska Monika
27. Serafin Marta
28. Skupień Przemysław
29. Soćko Anna
30. Stopczyńska Marta
31. Wójcik Małgorzata
32. Ziółkowska Marta
 
2005/2006  III E     Magdalena Chmielewska
Lp. Nazwisko Imiona
1. Bocheński Konstanty
2. Bugalski Grzegorz
3. Bukat Cezary
4. Dubicki Łukasz
5. Fuszara Wojciech
6. Gil Jarosław
7. Janicka Agnieszka
8. Kowalczyk  Agnieszka
9. Kowalski Maciej
10. Łabus Małgorzata
11. Łukasik Daniel
12. Maciejczyk Szymon
13. Matysiak Marcin
14. Nagielski Henryk
15. Nomirowicz Włodzimierz
16. Olszewska  Dominika
17. Piotrowski Maciej
18. Podhorodecki Paweł
19. Protokowicz Mateusz
20. Wądołowski Dominik
21. Zawadzka Anna
 
2005/2006  III F   Agnieszka Kubińska
Lp. Nazwisko Imię
1. Andrzejczak Ewa
2. Bonisławska Marta
3. Borowy Krzysztof
4. Burakowski Rafał
5. Czapska Monika
6. Dobrzyński Kamil
7. Ewertowska Marlena
8. Firlej Ewelina
9. Fitas Karolina
10. Gajdulewicz Katarzyna
11. Gołębiewska Marta
12. Kosiński Krzysztof
13. Kosyl Aleksandra
14. Kozak Julia
15. Lepszy Joanna
16. Młyński Michał
17. Moniewska Jolanta
18. Nadolna Anna
19. Olkowska Judyta
20. Ostoja-Lniski Rafał
21. Parda Ewelina
22. Peczyńska Małgorzata
23. Piątkowska Aneta
24. Piątkowska Karolina
25. Raduchowski Szymon
26. Robak Magdalena
27. Romanowska Iwona
28. Warnel Ewelina
29. Wiśniewska Agnieszka
30. Worobel Natalia
31. Żuchliński Łukasz
 
2005/2006  III G   Sylwia Płaszczyńska
Lp. Nazwisko Imię
1. Burdalska Karolina
2. Chwała Michał
3. Ciężkowski Łukasz
4. Czepirska Marta
5. Dobroński Mateusz
6. Domurad Marta
7. Flisikowski Krzysztof
8. Junak Katarzyna
9. Kobrzak Natalia
10. Krajewska Bogumiła
11. Mańkowski Łukasz
12. Misiewicz Malwina
13. Przybysz Magdalena
14. Słomińska Anna
15. Stocka Natalia
16. Szaflicka  Elżbieta
17. Szczucka Agnieszka
18. Tomasik Lidia
19. Tyszko Tomasz
20. Wróblewska Monika
21. Załęska Aleksandra
22. Żołnierek Klaudyna
 
2005/2006  III H  Maria Pietkiewicz
Lp. Nazwisko Imię
1. Antoszkiewicz Sylwia
2. Burzyńska Marta
3. Dąbrowska Marta
4. Grażewicz Tomasz
5. Grzebieniak Joanna
6. Kalinowski Jacek
7. Kochanowska Joanna
8. Kopecka Ewa
9. Kuraczyk Anna
10. Leszczyński Sebastian
11. Michałowski Daniel
12. Nurkiewicz Karolina
13. Pryk Krzysztof
14. Puzyrewska Agata
15. Rusak Patrycja
16. Sawko Agata
17. Skorodziłło Sylwia
18. Starczewska Katarzyna
19. Suchocki Mirosław
20. Szulia Magdalena
21. Szypowicz Agata
22. Święszek Jarosław
23. Wardęcki Krystian
24. Wąsowska Natalia
25. Wilkiewicz Urszula

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego